+90 212 603 12 12 (Pbx)

BİZ KİMİZ?

Kuruluş: 1983

CEO: Can Özkök

Web: www.innovagoldgroup.com

Email: info@innovagoldgroup.com

Innova Gold Group, ilk olarak 1983 yılında Emircan Hediyelik Eşya San. ve Tic. A.Ş. adıyla kurulan ve 1999 yılında “Innova Jewellery” adını alan markasıyla kuyumculuk sektörüne girmiş ve önce perakende, sonra da toptan satış olmak üzere üretim yapmaya başlamıştır.


Sürekli büyüme ve gelişme hedefiyle ileri teknolojiyi yakından takip eden Innova Gold Group, Innova Jewellery markasının yanı sıra üretimde bir adım daha ileri giderek, 2006 yılında en son üretim teknolojisi olan “elektroform” metodunu uygulamaya başlamış ve “Innova Electroform” markasıyla üretim faaliyetlerini sürdürmüştür.

2019 yılında yarı mamul üretiminin de başlamasıyla “Innova Yarı Mamul” markasıyla sektörde ürün kalitesi ve çeşitliliğine yönelik üretim faaliyetlerinde bir yeniliğe daha adım atmıştır.

2019 yılında “Innova Laboratory” ve “Innova Professional” markalarının da eklenmesiyle, bugün “Innova Gold Group” çatısı altında başta kuyumculuk sektörü olmak üzere değerli metallerin kullanıldığı tüm sektörlere hizmet verilmektedir.

Çevreye duyarlı alt yapısıyla dünyanın sayılı komplekslerinden Kuyumcukent’te bulunan, ileri teknoloji ile donatılmış 2.500 metrekarelik tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Innova Gold Group, yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle markalarını gelecek nesillere taşımaktadır.