+90 212 603 12 12 (Pbx)

İNSAN KAYNAKLARI

Bize bir e-posta gönderin, size geri dönelim.

İK POLİTİKAMIZ

Innova Gold Group olarak etik ilkelere bağlıyız. Doğruluk ve dürüstlük birincil değerlerimizdir ve bizim için “takım çalışmasına dayalı başarı” önemlidir. Bu nedenle en değerli varlığımız çalışanlarımızdır. Çünkü takım çalışmasına dayalı başarı ancak “en iyi takım arkadaşlarıyla” mümkündür.

Bu vizyondan hareketle insan kaynakları politikamızı tek bir amaca hizmet etmek için geliştirdik: Doğru insanları, doğru pozisyonlarda görevlendirerek iş hedeflerimizde ekip ruhuyla en yüksek başarıyı elde etmek!


Bu doğrultuda;
• İş tanımlarını tüm detaylarıyla analiz ediyor ve takım arkadaşlarımızın sahip olması gereken nitelikleri belirliyoruz.
• Mesleki niteliklerinin yanı sıra bireysel yeteneklerini ortaya koyan, ekip ruhuna inanan, motivasyonu yüksek, zamanı doğru kullanan, duyarlı ve dürüst takım arkadaşlarını bir araya getiriyoruz.
• Ekip arkadaşlarımızı sorumluluk üstlenmeleri ve inisiyatif kullanmaları için motive ediyoruz. Böylelikle işlerini severek yapmalarını ve görevlerine sahip çıkmalarını sağlıyoruz.
• Çalışanlarımızın memnuniyeti bizim için en büyük motivasyondur. Bu nedenle ekip arkadaşlarımızın gelişimi için yatırım yapıyoruz.

Çünkü verimliliğimizi etkin insan kaynağımızla artırıyoruz!

Bize Yazın

Güvenlik Kodu

Merkez Mah. Ladin Sok. No:4/B001 Yenibosna Bahçelievler-İstanbul / Türkiye

+90 212 603 12 12 (Pbx)

+90 212 603 12 19

info@innovagoldgroup.com